Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
  
 
Detailní informace o výrobku Zpět
Firma/dodavatel: Lučební závody a.s. Kolín
Výrobek: Lukofob 39
Popis výrobku: Vodouředitelný silikonový hydrofobizační přípravek. Je dodáván jako koncentrát, který se před použitím ředí vodou. Míra naředění závisí na porezitě podkladu a způsobu aplikace. Použití: hydrofobizace všech porézních silikátù jako omítka, plynosilikát, beton, pískovec, cihly, pálená střešní krytina. Naředěný roztok Lukofobu 39 v poměru 1:10 lze též použít pro beztlakou chemickou injektáž zdiva zamokřeného vzlínající zemní vlhkostí.
Podmínky užití: Naředěný roztok Lukofobu 39 se aplikuje na silikátové podklady v jedné vrstvě tak, aby došlo k jeho úplnému vsáknutí. Stříkání roztoku Lukofobu 39 je možné provádět běžným postřikovačem a to stejnoměrně křížovým nánosem z menší blízkosti, dokud je roztok vsakován. Nanášení štětkou je méně produktivní a je třeba dbát na stejnoměrný nános. Hydrofobizace máčením se provádí zejména u nové střešní krytiny.
Technické údaje:
jednotky hodnota zkušební metoda
Web - technický list www.lucebni.cz

Adresa: Pražská 54
Kolín II
280 90
Kraj: Středočeský
Kontakt: tel.: 321 741 350-2
mail: ots@lucebni.cz
Web: www.lucebni.cz
Klíčová slova: hydrofobizace, injektáž, vodoodpudivost, hydrofobizační přípravek, hydrofobizační prostředek, paropropustnost, snížení nasákavosti, omyvatelnost
   
© 2007 didus.software.ltd