Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
  
 
Detailní informace o výrobku Zpět
Firma/dodavatel: Lučební závody a.s. Kolín
Výrobek: Silikonové Napouštědlo
Popis výrobku: Silikonové Napouštědlo je silikonový hydrofobizační přípravek pro úpravu obkladů a dlažeb. Jedná se o roztok silikonové kapaliny v organickém rozpouštědle. Výrobek je určen pro finální ošetření provedených obkladů a dlažeb napouštěním. Zajišťuje ochranu povrchu spárovacích malt a obkladových prvků hydrofobizací, snižuje možnost znečištění barevných spár a náchylnost obkladů a dlažeb ke tvorbě výkvětů. Usnadňuje údržbu obkladů a dlažeb.
Podmínky užití: Silikonové Napouštědlo nanášíme pomocí hadru, houby, štětce nebo válečku na podklad. Zajišťujeme přísun především do oblasti spár. Přebytečný přípravek v ploše dlaždic průběžně stíráme. Napouštění provádíme běžně dvoufázově, vždy po zaschnutí předchozí vrstvy (cca po 3 – 5 hodinách). Exponovanější povrchy (dlažby ve frekventovaných veřejných prostorách apod.) napouštíme 3x až 5x. Především u konečné vrstvy dbáme na úplné (suché) setření nevsáklého přípravku, abychom vyloučili nebezpečnou kluzkost ošetřených povrchů.
Technické údaje:
jednotky hodnota zkušební metoda
Web - technický list www.lucebni.cz

Adresa: Pražská 54
Kolín II
280 90
Kraj: Středočeský
Kontakt: tel.: 321 741 350-2
mail: ots@lucebni.cz
Web: www.lucebni.cz
Klíčová slova: hydrofobizace, vodoodpudivost, hydrofobizační přípravek, hydrofobizační prostředek, paropropustnost, snížení nasákavosti, omyvatelnost, napouštědlo, n
   
© 2007 didus.software.ltd