Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
Novinky  
 
NOVÁ DESIGNOVÁ OTOPNÁ TĚLESA KORADO

Designové otopné stěny KORATHERM firma KORADO nabízí ve třech základních provedeních s širokou variabilitou rozměrů, způsobů připojení a bohatou paletou barev. Design této řady vychází z oblíbeného provedení Prisma, které bylo KORATHERMem nahrazeno.

KORATHERM VERTIKAL a VERTIKAL M představují dokonalé spojení moderního designu s efektivním sdílením tepla ve vytápěné místnosti. Jejich čelní plocha zvýrazňuje sálavou složku tepla a navozuje tak pocit tepelné pohody. Otopné profily jsou uspořádané svisle, připojení na otopnou soustavu je boční, případně spodní.

KORATHERM HORIZONTAL a HORIZONTAL M je vhodné zejména pro vytápění prostor s velkými prosklenými plochami jako jsou panoramatická okna, výkladní skříně nebo stále oblíbenější zimní zahrady. Otopné profily jsou uspořádané vodorovně a připojení je vždy spodní.

KORATHERM REFLEX, naši zákazníci ocení zejména jako praktický doplněk vstupních hal a předsíní, neboť je tvořený vertikální otopnou stěnou doplněnou zrcadlem. Připojení je v současné době boční, středové připravujeme.

Montáž všech typů otopných stěn KORATHERM je možná na stěnu, u vybraných provedení i přímo na podlahu, nová designová otopná tělesa byla oceněna zlatými medailemi na mezinárodních odborných veletrzích AQUA-THERM Praha 2007 a SHK Brno 2008.

Zadáno: 07.08.2008 06:39   Autor: www.korado.cz Pavel Herman
Zpět
e-veletrh 
Články 
iREKLAMA
Nabízíme nové speciální reklamní nástroje, speciálně určené pro architekty a projektanty. Více info na vyžádání
VKLÁDÁNÍ ČLÁNKŮ
Pokud máte zájem uveřejnit článek o vašich výrobcích, nové technologii, materiálech zašlete text,fotografie atd. v běžných formátech na adresu info@arch-info.eu a do předmětu zprávy napište ČLÁNEK.
Další informace viz Nápověda-Novinky.
     
© 2007 didus.software.ltd