Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
Novinky  
 
Velux nové zasklení typu -- 65 pro nízkoenergetické stavby

Nová varianta energeticky úsporného zasklení --65 je tvořena izolačním trojsklem a nahrazuje dosavadní energeticky úsporné zasklení typu --64. Hodnota součinitele prostupu tepla izolačního trojskla je 0,5 W/(m2K), hodnota součinitele prostupu kompletního okna dosahuje u kyvných střešních oken typu GGL a GGU a výklopně-kyvných GPU pouze 1,0 W/(m2K), u výklopně-kyvného okna GPL jen 1,1 W/(m2K). Progresivní typ zasklení je tak vhodný zejména pro pasivní nebo energeticky úsporné domy. Moderní typ zasklení je dostupný i u elektricky ovládaného okna INTEGRA.

Trojsklo typu --65 má větší celkovou šířku, která je 32 mm (běžně se šířka izolačního dvojskla pohybuje kolem 24 mm). Vnější sklo o síle 4 mm je tvrzené bezpečnostní sklo se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození, jako je např. krupobití. Vnější sklo je opatřeno samočisticí vrstvou, díky které se vnější sklo nerosí a zůstává déle čisté. Prostřední tvrzené sklo má rovněž tloušťku 4 mm. Vnější i prostřední tvrzené sklo je na vnitřní straně opatřeno selektivně reflexní vrstvou. Vnitřní sklo o síle 2x2 mm je laminované s bezpečnostní fólií mezi skly pro větší bezpečnost osob v místnosti.

Nabídka rolet a žaluzií se v letošním roce rozšířila o zcela nové barevné vzory, které lze jednoduše sladit se zařízením každého interiéru.
Zadáno: 25.04.2008 15:23   Autor: www.velux.cz
Zpět
e-veletrh 
Články 
iREKLAMA
Nabízíme nové speciální reklamní nástroje, speciálně určené pro architekty a projektanty. Více info na vyžádání
VKLÁDÁNÍ ČLÁNKŮ
Pokud máte zájem uveřejnit článek o vašich výrobcích, nové technologii, materiálech zašlete text,fotografie atd. v běžných formátech na adresu info@arch-info.eu a do předmětu zprávy napište ČLÁNEK.
Další informace viz Nápověda-Novinky.
     
© 2007 didus.software.ltd