Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
Novinky  
 
VEDAGARD FR parozábrana na beton a na trapézový plech

VEDAGARD FR je parozábrana ohnivzdorná, nehořlavá, za studena samolepící (se spodní stahovací fólií), vzduchotěsná díky samolepícím spojům, vytvářející na trapézovém plechu téměř rovnou, dostatečně únosnou plochu odolnou proti prošlápnutí a perforaci, po které lze bezpečně chodit např. při pokládce střešního pláště.

Při výšce objektu do 20m nad terénem lze celé střešní souvrství (desky z polystyrénu nebo minerálních vláken) fixovat pouze nalepením pomocí lepidel za studena na bázi asfaltu nebo polyuretanu na tuto parozábranu. Pokud budou použity kotvy, pak samolepící vrstvička na spodní straně pásu kotvu dostatečně utěsní.

Balení 50 m v roli umožňuje rychlou pokládku. Pokládá se rovnoběžně s vlnami, tak aby podélné přesahy byly vždy na horní vlně trapézového plechu. Na trapézové plechy s umělohmotnou antikorozní ochranou není potřeba podkladní penetrační nátěr, jiné typy podkladů vyžadují podkladní penetrační nátěr VEDAG BV - extra.

Zadáno: 10.04.2008 23:22   Autor: www.vedag.cz Ing.P.Vokurka
Zpět
e-veletrh 
Články 
iREKLAMA
Nabízíme nové speciální reklamní nástroje, speciálně určené pro architekty a projektanty. Více info na vyžádání
VKLÁDÁNÍ ČLÁNKŮ
Pokud máte zájem uveřejnit článek o vašich výrobcích, nové technologii, materiálech zašlete text,fotografie atd. v běžných formátech na adresu info@arch-info.eu a do předmětu zprávy napište ČLÁNEK.
Další informace viz Nápověda-Novinky.
     
© 2007 didus.software.ltd