Arch-Info 2010

Úvod Katalog materiálů Novinky IQ Park Hledání Vkládání dat Nápověda Služby   Přihlášení
Úvod  
e-veletrh
viz. Novinky
Arch-Info
240_4047cb.jpg
Počet přístupů
celkem:  122257
web spuštěn 7.7.2007
Poslední novinky
 Zřícení betonových vazníků
 NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2018
 VYSOCE PROPUSTNÁ LEPÍCÍ HMOTA
 SOLODOOR dveře a zárubně
 FAKRO SUPER TERMOIZOLAČNÍ PÚDNÍ SCHODY LWT
viz. Novinky
IQ park
 SRÁŽKOVÉ VODY A HDV -webinář
 NOVÝ DRUH BETONU
 NOVÁ TECHNOLOGIE ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD
 STUDIUM CIZÍCH JAZYKŮ ONLINE
Kontakty
databáze, marketing::
+420 603323745
zákaznický servis:
+420 739158178
+420 737950636

mail:
info@arch-info.eu
Vítejte na stránkách přehledu stavebních materiálů.
Stránky jsou určeny výhradně pro výrobce stavebních materiálů nebo výrobků, které se používají ve stavebnictví, nebo pro firmy s výhradním obchodním zastoupením příslušného výrobce stavebních materiálů nebo výrobků. Je určen pouze pro prezentaci stavebních materiálů a výrobků v databázi, jejíž struktura členění odpovídá zvyklostem profesionálů (architektů, projektantů, obchodníků se stavebními materiály a stavebních firem) při vyhledávání materiálu nebo výrobku s požadovanými vlastnostmi nebo funkcí.

Hlavním zdrojem informací je Katalog materiálů, kde najdete seznam materiálů a výrobků rozčleněný podle Funkčního a Materiálového dělení. Informace o výhodách registrace výrobku naleznete v Nápovědě.
 
Stránky rovněž obsahují články a informace o posledních Novinkách a postupech ve stavebnictví. Další dříve publikované texty naleznete pak pod položkou Články, kde je seznam všech doposud publikovaných článků. V případě že máte zájem o umístění inzerce nebo vašeho článku na těchto stránkách, popřípadě máte dotaz technického rázu, postupujte dle instrukcí v sekci Inzerce, prezentace a technické informace v sekci Nápovědy.
 
Součástí stránek je i IQ Park zaměřený na vzdělávání architektů, projektantů, pracovníků ve stavebnictví apod. V sekci naleznete semináře, informace z výzkumu, vědecké práce, výsledky testů, semináře s akreditací, program celoživotního vzdělávání. K seminářům je možné přiřadit některou z forem evidence absolvování semináře dle individuálních požadavků. Podmínky a způsob zadávání seminářů naleznete v Nápovědě.
 
Poptávky naleznete v sekci Služby, je možné je zdarma zadat i prohlížet. Odkaz obsahuje jen poptávky veřejné správy a významnějších soukromých subjektů z oblasti stavebnictví, které jsou řazeny dle data a dle druhu: Projekční práce, Zařízení interiéru, Stavební práce. Zadání poptávky je jednoduché, postačí vyplnit text do samoobslužného formuláře pod odkazem Poptávka - zadání, poptávka bude aktivní po dobu 30 dní od zadání. Podmínky zadávání poptávek naleznete v Nápovědě.
 
Jestliže potřebujete vyhledat informace podle složitějších podmínek, můžete využít menu Hledání, kde lze zadat složitější vyhledávací podmínky. Vlastní výrobek můžete zaregistrovat pomocí formuláře pro Vkládání dat. Po zaregistrování a kontrole bude výrobek umístěn do katalogu výrobků viz. Podmínky registrace výrobku .
 
Chcete-li se dozvědět více informací o stránkách a jejich užívání a ovládání, použijte Nápovědu.
 

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na info@arch-info.eu nebo písemně na adrese WWW.ARCH-INFO.EU, Karlovská 160, Liberec 1, 46001, CZ. Mobil +420 603 323 745, +420 739 158 178, +420 737 950 636.

 
CHCETE ZEFEKTIVNIT UVEDENÍ VÝROBKU DO PRAXE?
Poskytujeme odborné poradenství pro rychlejší uvedení stavebních výrobků do praxe. Většina výrobců uvádí svoji nespokojenost s jejich pomalým zaváděním. Víme jak zaujmout odborníky. Kontaktujte nás.
www.arch-info.eu
Stejně jako iPhone není stejný jako jiné chytré telefony, ani náš server není stejný jako jiné servery
POPTÁVKY A PŘÍSTUPY 2018
Za loňský rok jsme zveřejnili 151 poptávek v celkové hodnotě 1,258 miliardy Kč, s průměrnou hodnotou 8,39 mil.Kč na jednu poptávku, a zároveň jsme zaznamenali 14.747 přístupů odborné veřejnosti -nejvíce od spuštění webu.
POPTÁVKY ZDARMA
Zveřejňujeme poptávky projekčních prací s kontakty na investory zcela zdarma. Za rok 2018 jsme celkem zveřejnili 151 převážně větších projekčních poptávek v celkové hodnotě 1,258mld.Kč. viz Služby - Poptávky
Vkládání i prohlížení je pro všechny zdarma.
NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
Nabízíme zájemcům kompletní servis pro získání dotace Nová zelená úsporám, bližší informace na ad.studio@seznam.cz
KOTLÍKOVÁ DOTACE
Nabízíme zájemcům z Libereckého kraje vyřízení kotlíkové dotace informace na tel.603 323 745. Stále je možné podávat žádosti a získat pěknou dotaci k ekologii.
© 2007 didus.software.ltd